Sevgili Evşenbebe Ailemiz;
Bayram öncesi son kargo çıkış 12 Haziran 2024 Çarşamba günüdür.
12 Haziran 2024 Çarşamba İtibarile Verilen Siparişler Bayramsonrası Sırasıyla Kargolanacaktir.


BLOG

SEVİMLİ TAVŞAN DESENLİ BEBEK BORNOZ SETİ

SEVİMLİ TAVŞAN DESENLİ BEBEK BORNOZ SETİ

Bu dünyadaki en kıymetli varlığınız olan bebeğinizin keyifli banyo zamanlarından sonra kurulanması için saracağınız bebek havlu bornoz seti sizlerle. Bebeğinizin narin cildi için sağlıklı, rahat, kaliteli olması nedenlerinden dolayı tercih edebileceğiniz bir üründür. Ebeveynlerin, bebeklerinin banyo sonrası kurulanmaları için tercih edebilecekleri ürünlerin başında bebek bornoz seti gelir.

DevamıDevamı
BEBEK ALT GİYİM ÜRÜNLERİNE EĞLENCELİ BİR DOKUNUŞ

BEBEK ALT GİYİM ÜRÜNLERİNE EĞLENCELİ BİR DOKUNUŞ

Bu elbiseler hem kızlar hem de erkekler için farklı renk ve desenlerde yapılmış farklı tasarımlardan gelir. Tasarımların göz alıcı canlılığı ve renk kalitesi ile çocuğunuzun dikkatini çekmesine yardımcı olur. Bebek tek alt modelleri yaz ve kış olmak üzere iki farklı kategoride 1, 2, 3 ve 6 yaş bebek kıyafetleri bulunmaktadır. Bebek tek alt modelleri en sık tercih edilen bebek kıyafetleri arasında yer alır.

DevamıDevamı
EMZİK ZİNCİRİ MODELLERİ VE FİYATLARI

EMZİK ZİNCİRİ MODELLERİ VE FİYATLARI

Bebeklerin hayatlarının ilk dönemlerinden başlayıp belli bir süre hayatlarının vazgeçilmezi emzik ve emzik zinciri hayatlarında önemli yer tutmaktadır. Bebekler doğumdan sonra belirli reflekslerle dünyaya gelirler. Bunlardan biri de emme refleksidir. Hâlihazırda sürekli emmek isterler. Bunun için ebeveynler bebekleri ağladıklarında veya uykuda ağızlarına emzik verirler. 

DevamıDevamı
EĞLENCELİ YAZILARIYLA BEBEK TEK ALT MODELLERİ 

EĞLENCELİ YAZILARIYLA BEBEK TEK ALT MODELLERİ 

Giyim sektöründe yetişkin giyimin yanı sıra bebek giyim de kendine ayrı bir yer bulmaktadır. Anne ve babasının göz nuru bebekler için çeşit çeşit bebek tek alt modellerimiz sizlerle. Sık sık kıyafet değiştirilmesi gereken bu dönemde siz ebeveynlerin kurtarıcısı olacak, bebeğinizin rahatını sağlayacak kaliteli ve görsel olarak da gösterişli, albenisi olan kıyafetlerle karşınızdayız.

DevamıDevamı
EĞLENCELİ BASKILI BEBEK KIYAFETLERİ

EĞLENCELİ BASKILI BEBEK KIYAFETLERİ

Bebek kıyafetleri seçimi yapılırken, özellikle de baskılı bebek kıyafetleri alınırken işlevselliğinin yanı sıra eğlenceli olmasına da dikkat edilmelidir. Bebek kıyafetleri seçiminde önceliğin sağlık ve ergonomik kullanıma verilmesi, onların renkli dünyasını yansıtan ürünlerden vazgeçileceği anlamına gelmemelidir. Özellikle bebek tek alt eşofman seçimleri yapılırken renkli ve eğlenceli ürünlerin tercih edilmesi, küçük yaşlardan itibaren hayal güçlerinin gelişmesine katkı sağlayacaktır. 

DevamıDevamı
BEBEK ZIBINLARI NE İŞE YARAR?

BEBEK ZIBINLARI NE İŞE YARAR?

Bebek zıbınları, yenidoğan için ikinci bir deri özelliği taşıyan son derece işlevsel kıyafetler olarak tasarlanmaktadır. Bebekler dünyaya geldiklerinde tam olarak gelişimlerini tamam ciltleri ısı kontrolünü sağlayamamaktadır. Bebek zıbın takımları bu dengenin kurulması adına son derece önemli bir işleve sahiptir. 

DevamıDevamı
BEBEK YAKA İĞNESİ NASIL KULLANILIR?

BEBEK YAKA İĞNESİ NASIL KULLANILIR?

Bebeklerin nazardan korunmasına yönelik olarak kullanılan bebek yaka iğnesi omuz kısmına tutturularak kullanılmaktadır. Aynı zamanda emzik kullanan anneler emziğin daha hijyenik kalmasını sağlamak amacıyla da bebek yaka iğnesi kullanmaktadırlar. Bebeğin giyinme işleminin tamamlandığına emin olduktan sonra üzerindeki tulum, penye, yelek, hırka ya da montun omuz kısmına gelecek şekilde bebek yaka iğnesi itinalı bir biçimde tutturulur. 

DevamıDevamı
ALT AÇMA MİNDERİ  KULLANIŞLI MIDIR?

ALT AÇMA MİNDERİ  KULLANIŞLI MIDIR?

Alt açma minderi anne ve babaların bebeklerin altını temizlerken Hem daha hijyenik bir ortam hazırlayabilmelerini hem de pratik bir biçimde alt değiştirme işlemini gerçekleştirmelerine fırsat tanır. Bebek alt açma ürünleri bebeğinizin vücudunun daha rahat etmesini ve aynı zamanda da altını değiştirilme esnasında dezenfekte edilmiş bir ortamda temizlenmesine yardımcı olacak kullanışlı ve pratik bir seçenektir. 

DevamıDevamı