Gösterim:

Bebeğinizin En Özel Gününe En Güzel Bebek Mevlütlük Kıyafetleri

Kavuşmayı heyecanla ve sevinçle beklediğiniz bebeğinizin doğumundan sonra sevdikleriniz ile beraber onun doğumunu bir mevlüt ile kutlarsınız. Bu özel günde, bebeğinizin en güzel şekilde giyinmesini istersiniz. Bebeğiniz için hem kaliteli hem de çok şık bebek mevlütlük kıyafetlerini özenle seçtik. Özel günlerde bebeğiniz için en güzel bebek mevlütlük takım modellerini bir araya getirerek, farklı tarz ve renk seçenekleri sunduk. Erkek bebekler için, papyon, gömlek, yelek, pantolon ve ev ayakkabısından oluşan bebek mevlüt takımı farklı renk seçenekleri ile sizleri bekliyor. Bebeğinizin sadece mevlütte değil aynı zamanda tüm özel gün ve davetlerde giyebileceği bu takımlar aynı zamanda Evşen Bebe farkı ile en uygun fiyattan sizlere sunuldu. Bebekler her şeyin en iyisine layık, en masum ve en güzel varlıklardır. Onların ilk özel günlerini kutlamak ve iyi dileklerde bulunmak için toplanan aile bireyleri ve dostlar eşliğinde dini bir tören yapılır. Bu törende gelen misafirlere ebeveynler tarafından ikramlarda bulunulur. Bu kutlamaya gelen misafirler ise bebek ve ebeveynler için hediyeler vererek, bebeğin doğumu kutlanır, bebek için en iyi dilekler sunulur ve dualar edilir. Hem anne ve babalar hem de bebekler için ilk en özel gün olan mevlüt kutlamasının kusursuz olmasını istersiniz. Tüm hazırlıklar yapılır, ikramlar hazırlanır, en güzel kıyafetler giyilir. Bu özel ve mutlu günde bebeğinizin de en güzel şekilde giyinmesini isteyebilirsiniz. Bebeğinizin içinde hem rahat edeceği hem de çok şık görüneceği birçok farklı mevlütlük bebek kıyafetleri Evşen Bebe’de. Kız bebekler için bir araya getirdiğimiz harika ve şık parçalardan oluşan bebek mevlüt seti de oldukça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Güpürlü elbise, çıtçıtlı uzun kollu badi, tayt, bandana ve ev ayakkabısından oluşan kız bebek mevlüt takımı bebeğinizi adeta bir prenses gibi gösterecek harika detaylara sahip. Bebeğinizin bu özel gününde muhteşem görünmesini sağlayacak en gösterişli bebek mevlütlük kıyafet modellerine bayılacaksınız. Her tarza ve her ölçüye uygun birbirinden şık mevlütlük bebek kıyafetleri ve bebeğinizin ihtiyaç duyacağı harika ürünler Evşen Bebe’de sizleri bekliyor.

Hem Sağlıklı Hem Şık Bebek Mevlütlük Takım Modelleri Evşen Bebe’den

 Bebeğinizin cildi ve vücudu yeni doğduktan sonra belli bir yaşa kadar son derece hassas ve narin olur. İnsan vücudu bebeklikten ergenlik sonuna kadar sürekli olarak gelişim ve değişim aşamasındadır. Bebeklerin bu hassas dönemlerinde onların ne ile beslendiği kadar ne giydikleri de çok önemlidir. Bebeğinizin cildine temas edecek her ürün oldukça sağlıklı, doğa ile uyumlu, yumuşak dikişli ve hijyenik olmalıdır. Bebeğiniz için bir tekstil ürünü aldığınızda öncelikle kumaşına dikkat edilmelidir. Mutlaka pamuklu ya da organik kumaştan üretilmiş, sağlıklı ve bebeğinizin hassas cildine uygun, yumuşak bir kumaş olması gereklidir. Öte yandan bebeğinize aldığınız ve cildine temas edecek tüm ürünleri, talimatlarına uygun şekilde yıkayarak ya da sterilize ederek giydirmelisiniz. Satın alındıktan sonra, doğrudan bebeğinize giydireceğiniz bir ürün bebeğinizin cildinde alerji, tahriş veya enfeksiyon gibi problemlere neden olabilir. Bu nedenle bebeğinizin tüm ürünlerinde hijyen en önemli sırada yer almaktadır. Hem kumaşı hem de kolay yıkanabilir olması nedeniyle Evşen Bebe mevlütlük bebek kıyafetleri açısından sizlere avantaj ve fırsat sağlar. Hem kaliteli, hem sağlıklı, hem de uygun fiyata kolayca bulacağınız birçok bebek mevlütlük kıyafet çeşidi ile bebeğinizi en özel günlerinde birine en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz. Her şeyin en güzeline layık tatlı bebeklerimiz için tasarlanan, en kaliteli bebek mevlüt seti ürünleri ve daha birçok harika ürün Evşen Bebe’de. Bebeğinizin hassas cildine uygun, herkesin severek kullandığı bebek mevlüt seti modellerimizde, bebeğinizin ağzına alabileceği, yutabileceği, cildini tahriş edebilecek ya da ona zarar verebilecek sert ve sivri uçlu hiçbir malzeme kullanmamaya dikkat ettik. Mevlütlük bebek kıyafetleri ve bebek mevlüt seti modelleri bilindiği üzere süsleri bulunan ve şık kıyafetlerdir. Bazı süs ve kıyafet detayları bebeğiniz için tehlikeli olabilir. Bu nedenle bebeğinizin koparabileceği, ağzına atıp yutabileceği parçaları ve malzemeleri bebek mevlüt takımı modellerimizde kullanmadık. En güzel mevlütlük bebek kıyafetleri Evşen Bebe’de.


Doğru Bebek Mevlütlük Temizleme Kılavuzu


Bebekler yetişkinlere oranla çok daha fazla hassas bir bünyeye sahiptir. Bebeklerin henüz birçok tehlikeye savunmasız olan bedenlerine anne ve baba olarak en özel ve en dikkatli şekilde bakmak gereklidir. Özellikle bebek kıyafetleri yıkamada bazı doğru bilinen yanlışlar ve birkaç önemli detay bulunmaktadır. Bebeklerin kıyafetlerinin yetişkin kıyafetleri ile bir arada yıkanmaması gerekir. Yetişkinler için üretilen deterjan ve yumuşatıcı ürünleri bebeğiniz için fazla kimyasal ve alerjen madde içerebilir. Bebek kıyafetlerini temizlemek için kullanılan ürünler doğal içerikli ve hafif kokularda olmalıdır. Bebeğinizin kıyafetlerini özellikle de pamuklu ürünleri 65 dereceye kadar, çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Bu bebeğinizin kıyafetindeki olası bakterileri temizlemek için ideal olacaktır. Ayrıca kumaşı hassas olan ürünleri, mevlütlük bebek kıyafetleri gibi özel gün elbiselerini 40 derecelik ısı kullanarak yıkayabilirsiniz. Bebek kıyafetlerindeki ufak lekeleri çamaşır makinesine atmadan da çıkarabilirsiniz. Çok sert kimyasal içeren deterjanlar hem kumaşa hem de bebeğinizin cildine zarar verebilir. Bu nedenle doğal içerikli bir sabun veya deterjan yardımı ile bebeğinizin kıyafetindeki lekeyi temizleyebilmek mümkün olacaktır. Bir bez ya da yumuşak kıllı bir fırça kullanarak deterjanı lekeli kısma sürdükten sonra ufak ve dairesel hareketler ile leke çıkarma işlemi yapabilirsiniz. Bebek mevlüt seti ya da bebek mevlütlük takım modelleri gibi çok parçalı ürünleri bir çamaşır makinesi filesi kullanarak, makinede yıkamanızı tavsiye ederiz. Mevlütlük bebek kıyafetleri birden fazla parçadan ve küçük detaylardan da oluştuğu için zarar görmemeleri için tek bir bütün halinde file yardımı ile yıkanması daha iyi olacaktır.