Gösterim:

Evşen Bebe’den Pratik Yollu Bebek Alt Açma Seti

Bebeğinizin geliş haberini ilk aldığınız andan itibaren doğana dek süren heyecan ve mutluluğu, kucağınıza aldığınız gün de artarak yaşarsınız. Sıcacık sevginiz ile sardığınız bebeğiniz için daima her şeyin en iyisini ve en güzelini düşünüp istersiniz. Onun güzel yüzü, küçücük elleri, sevimli gülüşü her şeye değer. Sizlerin bu güzel ve derin duygularını biz de Evşen Bebe olarak paylaşıyoruz ve bebeğiniz için onun hassas vücuduna özel ürünler üretiyoruz. Bebeğinizin doğumundan büyüme evresine dek tüm detaylar ile ihtiyaç duyacağınız her şeyi düşündük. Özellikle bebeğiniz yeni doğduğunda ebeveyn olarak henüz alt değiştirme işleminde deneyim sahibi olmamış olabilirsiniz. Belli bir süre sonra alışacağınız alt değiştirme işlemi sizin için her geçen gün biraz daha kolay bir hal alacaktır. Altını ıslatan bebekler genellikle bunun için büyük tepkiler vermezler. Bu nedenle pişiğe karşı bebeğinizin altını sık sık kontrol ederek değiştirmeniz sağlığı için en doğrusu olacaktır. Bebeğinizin altını değiştirirken işinizi kolaylaştıracak ve hijyen sağlayacak olan bebek bakım örtüsü modelleri ve bebek alt açma bezi ile bebeğiniz hem konforlu olacak hem de temiz bir ortamda bebeğinizin altını değiştirmenize olanak sağlayacaktır.

Evşen Bebe’de bulacağınız birbirinden şık ve kaliteli bebek alt açma seti ve alt açma minderi çeşitleri ile bebeğinizi ve kendinizi rahat ettirin. Bebeğinizin vücudu yumuşak ve steril bir zeminde uzanırken alt değiştirme işlemini siz de çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz. Evşen Bebe’deki bebek alt açma seti iki parçadan oluşur. İçerisinde bir adet baş yastığı ve alt açma minderi bulunmaktadır. Baş yastığı, siz bebeğinizin altını değiştirirken boynunu sabit ve rahat tutmasını sağlayarak, henüz gelişmekte olan vücuduna konfor sağlar. Öte yandan alt açma minderi ise bebeğinizin bezini değiştirdiğinizde, açıkta olan vücuduna zeminden geçebilecek bakterileri engelleyerek daha temiz bir alan oluşturmanıza ve bebeğinizin rahat etmesine yardımcı olur. Bebek alt açma bezi ya da minderi kullanmak bebeğinizin hijyeni için oldukça önemlidir. Öte yandan bebeğinizin bezindeki taşmaların ve sızıntıların etrafa bulaşmasını da önleyerek size pratik bir çözüm yolu olacaktır.

Bebek Alt Açma Bezi Kullanımı Ve Alt Açma İşlemi

Bebeğinizin altını değiştirirken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bebeğinizin altını rutin aralıklar ile kontrol ederek pişik olmasını engellemektir. Bebekler pişik olduğunda, acı hissettikleri için gün içinde huysuz ve mutsuz olurlar. Dolayısıyla gündüz ve gece uykuları kısalır, hem bebeğiniz hem de sizin için oldukça zor bir sürece dönüşür. Bu sebepten ötürü bebeğinizin altını sık sık kontrol ederek değiştirirseniz pişik oluşumunu önlemiş olursunuz. Ayrıca pişik için doğal içerikli ve sağlıklı kremler veya doğal yağlar kullanarak pişik riskini de en aza indirebilirsiniz. Bir bebek alt açma minderi kullanarak öncelikle bebeğinize steril bir ortam hazırlamanız en doğrusu olacaktır. Bebek açma bezi üzerine bebeğinizi nazikçe yerleştirerek altını kolayca değiştirebilirsiniz. Öte yandan hijyen sağlayan bebek açma bezi kullanımının yanı sıra bebeğinizin altını da temizlerken, önden arkaya doğru silerek mikrop kapma olasılığını da engellemiş olursunuz. Sizlere hem kolaylık sağlayacak hem de bebeğiniz için temiz bir alan oluşturmanıza yarayacak bebek alt açma bezi ve bebek alt açma seti ürünlerini web sitemizden kolayca temin edebilirsiniz. Ayrıca son derece kaliteli ve uygun fiyatlı bebek bakım örtüsü modellerine de Evşen Bebe farkı ile sahip olabilirsiniz. Dilerseniz bebek alt açma minderi ve daha birçok ürüne hızlı ve güvenli alışverişin adresi Evşen Bebe ile ulaşabilirsiniz.

En İyi Bebek Battaniyesi İle Sıcacık Bir Dokunuş

Bebeklerin hassas bedenine özellikle yeni doğduğu ilk aylarda daha da fazla bakım yapar ve dikkat ederiz. Henüz tamamen savunmasız ve son derece narin olan ciltlerine temas edecek her şeyin bebeklere uygun olmasına dikkat etmeliyiz. Kaşındıran, sert veya cildi tahriş edebilecek en ufak bir detay bile bebeğinizi ve sizi huzursuz edebilir. Bir gülüşü ile kalplerimize sevgi ve umut dolduran bebeklerimiz için özel olarak tasarlanan bebek battaniye modelleri Evşen Bebe’de sizleri bekliyor. Bebeklerin özellikle banyo sonrası ve soğuk günlerde vücut ısılarını sabit tutmamız gerekir. Onların hassas vücutlarına ve ciltlerine uygun kıyafetler kullanarak bebekleri rahat ettirmek mümkün. Aynı zamanda bebeğinizin üşümesine karşı bebek battaniye ürünleri kullanmak da faydalı olacaktır. Bebeğinizin uykuya daha kolay dalması için de vücudunu ısıtacak bebek battaniye çeşitleri kullanmak, daha kaliteli ve derin uyku uyumasına yardımcı olur. Bebeğinizin en rahat ve en sağlıklı şekilde uyumasını sağlamak için aynı zamanda uyku öncesi hafif bir masaj da yapabilirsiniz. Masaj, yetişkinlerin bedenini rahatlattığı gibi bebeklere de oldukça iyi gelen ve uykuya kolay dalmalarını sağlayan, doğal ve sağlıklı bir yöntemdir. Bunlardan ziyade kaliteli ve iyi alınmış bir uyku, bebeklerin gelişimi ve hatta psikolojileri için de son derece önemli bir yere sahiptir. Bebeklerimiz huzurlu ve mışıl mışıl uyusunlar diye en iyi bebek battaniyesi ve daha birçok ürün Evşen Bebe’de. Tüm bunların yanı sıra bebeğinize banyo yaptırmak istediğinizde de ortam sıcaklığından tutun suyun derecesine kadar her detaya incelikle özen gösterirsiniz. Öte yandan bebeğinizin çok sıcaklaması veya üşümesini de istemezsiniz. Dolayısı ile banyo sonrası bebeğinizi hızlıca kuruladıktan ve cilt bakımını yaptıktan sonra temiz, doğal içerikli, sağlıklı ve kaliteli kıyafetler ile giydirirsiniz. Giydirdikten sonra bebeğinizin banyo işlemi arkası vücut ısısı aniden düşmesin diye bebek battaniye ürünleri kullanabilirsiniz. Bebeğinizin özellikle soğuk günlerde sıcak ve huzurlu olmasını sağlayacak en iyi bebek battaniyesi Evşen Bebe’de sizlere sunuldu. Son derece kaliteli, yumuşacık ve birbirinden güzel bebek battaniye modelleri sizleri bekliyor.